Fethiye Yumurta Satışı

Fethiye Yumurta Satışı

Serbest dolaşan, istediği kadar güneş gören, merada yılın her dönemi yeşillikler, destek olarak da kimyasal değmemiş topraklarımızda yetişen atalık buğdayımız, arpa ve çavdarımız ile, doyduğu zamana kadar istediği gibi beslenen tavukların, kendi doğal döngüsüne müdahale edilmeden oluşan besleyici değeri yüksek yumurtaları, tüm öğünlerinize lezzet katmak amacıyla sofralarınızda…

 

Yumurtalarımızda bizim için en önemli iki konu, tavukların beslenmesi ve özgürce gezebilecekleri alanlarının sağlanmasıdır. Özgür gezen tavuklar, yılın her dönemi yeşillikler, buğday, arpa ve çavdar gibi organik yemlerl beslenmektedir. 

 

Kümeslerin kapıları her zaman açık olduğundan, tavuklar istediği zaman merada gezmektedir. İstediği kadar güneş gören, doyduğu zamana kadar istediği gibi beslenen tavukların, doğal üreme döngüsü içinde oluşan besleyici değeri son derece yüksek yumurtaları tazecikken paketlenerek sofralarınıza gönderilmektedir.

 

Herhangi bir müdahaleye maruz kalmayan tavukların hangi besini ne kadar yediği ile ve ne kadar güneşlendiği ile ilişkili olarak yumurtalarımızın sarıları farklılık gösterebilir. Bu, doğal sürecin, doğal bir sonucudur.

 

Tavuklarımızın kendi üreme döngüsüne saygı ile yaklaşıldığından, köy yumurtalarımız sınırlı sayıdadır.

 

Öne Çıkarılanlar

Fethiye Kasap Köfte

Kullandığımız kaliteli malzemeden ödün vermeden hazırladığımız l

Fethiye Dana Kuşbaşı

Dananın kol kısmından sinirleri ayıklandıktan sonra doğranarak hazırlanır. Orta yağlı ol

Fethiye Yumurta Satışı

Serbest dolaşan, istediği kadar güneş gören, merada yılın her dönemi yeşi

Yorumlar

Ben yıllardır alışveriş yaparım kalite ve hijyen konusunda muazzam titiz bi işletme işinin ehli birisi tavsiye ederim

Yiğit E.

5 Yıldız

Temizlik ve hijyen konusunda güvenip gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

Emir B.

5 Yıldız