Fethiye Bonfile Satışı

Fethiye Bonfile Satışı

Et ürünleri doğru bir şekilde seçildiğinde ve pişirildiğinde, 365 gün boyunca keyifle tüketilebilir. Özenle temizlenmiş ve yağ oranı en düşük noktaya getirilmiş bir Dana Bonfile de istenilen her gün keyifli bir akşam yemeğinde tercih edilebilir.

 

Bu ürün tek bir dana karkastan az bir miktarda elde edilir ve yağsız ve kemiksiz olması ile birlikte çok yumuşak bir et ürünüdür. Bu yumuşacık yapısı sayesinde hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından keyifli bir şekilde tüketilir. Özellikle hafta sonlarında ya da izin günlerinizde keyifli bir sofrada aileniz veya sevdikleriniz ile buluşmak istediğinizde, dana bonfile çok özel bir yemek olarak seçilebilir.

 

Dana Bonfile etimizi ızgarada önce harlı ateşte sonrasında da yavaş yavaş ve hafif tuz ile pişirilen bu ürün, farklı malzemeler ile daha da lezzetlendirilebilir. Biberiye, farklı baharatlar ve sarımsak gibi katkılar ile lezzeti arttırılabilir. Özellikle yağsız yapısı ile birlikte diyet yemekleri içerisinde de rahatlıkla  Dana Bonfile tercih edilebilir.

 

Saklama Koşulları: Ürün elinize ulaşınca hemen tüketmeyecekseniz buzlukta saklanır. 

 

Öne Çıkarılanlar

Fethiye Tavuk Satışı

Organik topraklarda serbest dolaşım

Fethiye Bonfile Satışı

Et ürünleri doğru bir şekilde seçildiğinde ve pişirildiğinde, 365 g&uum

Fethiye Kasap Köfte

Kullandığımız kaliteli malzemeden ödün vermeden hazırladığımız l

Yorumlar

Ben yıllardır alışveriş yaparım kalite ve hijyen konusunda muazzam titiz bi işletme işinin ehli birisi tavsiye ederim

Yiğit E.

5 Yıldız

Temizlik ve hijyen konusunda güvenip gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz

Emir B.

5 Yıldız