Muğla halkına son derece kaliteli ve güvenilir bir kasap hizmeti sunmakta olan Özdemir Et Kasap isimli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi oldu. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan değerli firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır. Son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak müşterisini memnun bırakan değerli firmamız müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Et hepimiz için oldukça önemlidir ve sürekli olarak düzenli bir şekilde tüketilmesi gereken bir yiyecektir. Doktorlar sürekli kırmızı et tüketerek vücudumuzun protein ihtiyacını en iyi şekilde karşılamamız gerektiğini dile getiriyor ve buna dair öneriler yapmaya devam ediyor. Firmamız halkın ihtiyacı olan kırmızı eti en iyi şekilde temin ediyor ve halka sunuyor.

 

Muğla'da kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış ve yüzlerce insana kırmızı et hizmet sunmuştur. Toptan et satışı, kilo işi et satışı, pirzola satışı, bonfile,kuşbaşı,kıyma köfte ve birçok et ürününün satışını yaparak sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunarak bu sektörün en çok tercih edilen ismi olmayı başarmış olan firmamız zirveye doğru sağlam ve büyük adımlar ile ilerlemektedir. Yoksa sizler hala bu kaliteli ve güvenilir hizmetten faydalanmadınız mı?

 

Özellikle kurban bayramlarının olmazsa olmazı olan değerli firmamız, sağlıklı ve iyi beslenmiş hayvanların satışını yapmaktadır. Hani bana yardımcı ol sizler de en iyi kurbanlık almak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Dilediğiniz zaman iletişim numaramız üzerinden arayarak bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesabımız üzerinden bizleri takip ederek alışverişini yapmış olduğumuz hayvanlara ulaşabilir ve uzaktan seçim yapabilirsiniz.